لکسوس کم‌ نقص‌ ترین برند سال شد

خط مونتاژ کامیون فوتون در کنیا
2018-01-22
استقبال از خودروهای ۱۰۰ میلیون تومانی
2018-02-03

لکسوس کم‌ نقص‌ ترین برند سال شد

به گزارش« اخبار خودرو » ، بنابر اعلام موسسه مطالعات آماری J.D. Power محصولات شرکت خودروسازی لکسوس ژاپن برای ششمین سال متوالی در صدر کم‌عیب‌وایرادترین خودروهای دنیا قرار گرفت و بیشترین میزان رضایت مشتریان را به خود اختصاص داد.
براساس آمار منتشر شده ازسوی موسسه مطالعات آماریJ.D. Power، شرکت لکسوس در زمینه تولید، فروش و خدمات پس‌ازفروش در صدر شرکت‌های خودروسازی قرار گرفت.

موسسه J.D. Power ، که آمار منتشره آن همواره از اعتبار بالایی در سراسر جهان برخوردار است، برای تعیین بهترین شرکت خودروسازی در زمینه رضایت مشتریان از ۳۶هزارو‌۱۸۶نفر از دارندگان خودروهای مختلف نظرسنجی به‌عمل آورده است.

در نتایج اعلام شده ازسوی این موسسه پس‌از نظرسنجی‌های صورت‌گرفته از دارندگانی که سه سال از زمان خرید خودرو توسط آن‌ها می‌گذرد، ۲۲۴مدل خودرو در کلاس‌های مختلف به‌عنوان انتخاب‌های برتر توسط مصرف‌کنندگان برگزیده شده است که در میان آنان محصولات شرکت خودروسازی لکسوس به‌عنوان باکیفیت‎ترین و کم‌ایرادترین نمونه‌ها در ۱۷۷بخش مختلف چه از نظر پیشرانه و گیربکس و چه از نظر سیستم‌های صوتی و تهویه هوا و… شناخته شدند.

شایان ذکر است که J. D. Power یک موسسه خدماتی آماری است که در سال ۱۹۶۸ میلادی توسط جیمز دیوید پاور تاسیس شد. این موسسه در سال ۲۰۰۲ موفق به دریافت ایزو ۹۰۰۱ شد و مقر آن کالیفرنیا است.

منبع : www.donyayekhodro.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.