پنجمین همایش خودرو ایران با حضور رئیس جمهوری افتتاح می شود

دومین نمایشگاه خودرو در بوشهر
2018-02-03
ایران‌ خودرو در تحویل پژو ۲۰۰۸ خوش‌ قول خواهد شد
2018-02-03

پنجمین همایش خودرو ایران با حضور رئیس جمهوری افتتاح می شود

به گزارش« اخبار خودرو » به نقل از دبیرخانه همایش صنعت خودرو، دکتر حسن روحانی تصمیم دارد که برای دومین بار در همایش های بین المللی صنعت خودرو ایران که پنجمین دوره آن ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد، حضور داشته باشد.
براساس این گزارش، دکتر روحانی برای اولین بار در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران که اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار شد حضور یافته بود و در سخنرانی خود خطاب به سرمایه گذاران خارجی گفت: ما با شرکت‌های خارجی مشارکت می‌کنیم به شرطی که قطعه‌سازهای ما نیز در سطح جهانی حضور پیدا کنند. برای این کار ما از شرکت‌های خودروسازی برای حضور در ایران استقبال می‌کنیم.

استقبال ما به این معنا نیست که خودروسازان خارجی فقط برای مصرف در یک جامعه ۸۰ میلیونی بیایند، بلکه به خاطر مشارکت با خودروسازان داخلی و برای آن است که بخشی از بازار داخلی و خارجی را با مشارکت یکدیگرکسب کنیم.

این گزارش می افزاید: اهمیت پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با موضوع “زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک” موجب شده است تا رئیس دولت دوازدهم برای افتتاح و حضور در این همایش حضور یابد.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به نشانی www.iaiic.com مراجعه کنند.

منبع : www.donyayekhodro.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.